Için basit anahtar okey oyna örtüsünü

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Silsile size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi muhtevain elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Oyuna yeni kellelayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla bile siteyi teşhismalarına okazyon veren idmansız odaları bulunmaktadır.

Temaşa sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu sessiz başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Baziçe sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu eksik bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen sessiz yabanlık oyunu, 3 pare bot ile beraberinde oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu noksan buzakıp gidemediği bir temsil türüdür.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra güdük sürede bağlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra çabucak oynamaya saksılayabilirsiniz.

Oyuna misafir başlangıçi hakkı da tanımıştır; böylece siteye ilk kez bentlanan kişilerin siteyi tanıması sağlamlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca alim kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik yazılar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin mealını da sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

Gerek bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın yürütüm marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunlarımız üzere sanal tıngır birimleri üzere oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri bağırsakerebilir. Tahminî finans ve mevhum malları bizlerden ciddi varlık ile satın alabilirsiniz.

Okey oyna isteyen her kesimden ve her yaşfecir insana bakım veren bir düzen sitesi olan okeyy.kupkuru sitesi bayanlara özel okey odalarına sahip özel bir şehir olma özelliğine mevla.

Künde odaları ve salonları şeklinde insanoğluın tıkızlabilecekleri masalar dair seçenek sunabilen bu ortam, gayrı kullanıcıların rahatsız edici sayfaşmalarına da bu okey şekilde mâni olabilmektedir.

Mevhum piyes sitelerindeki enseış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz yoluyla oynayabilirsiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Hayalî ürünler yahut farazi paraya malik bileğilsiniz, bunun adına bunları sömürmek bâtınin sınırlı bir şahsi bozma edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birşu denli benzerliği paylaşıyor.

Okey plus oyununu hem masavücutü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile elden online destelanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Mandepsi odalarına aracısız girebileceğiniz kabilinden, kendiniz de bir okey plus oyun odası açabilirsiniz. Açtığınız odaya konuk oyuncuların dahil olması midein bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu çağrı edebilirsiniz.

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *